İlanları Karşılaştır

Karşılaştır
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.

Remax ile Kariyer

blank

Alanya’nın, ilk ve tek RE/MAX ofisinde
profesyonel gayrimenkul danışmanı olmaya hazır mısın?

RE/MAX gayrimenkul danışmanlık sektörü için profesyonelliğin sembolü haline gelmiş bir dünya markasıdır. 97 Ülkede, yaklaşık 6.500 Civarı Franchise 0fisi ve 100.000’e yakın Gayrimenkul Danışmanı bulunmaktadır. Ofisleri ve çalışanları için sürekli olarak geliştirilen organizasyon, eğitim ve pazarlama çalışmaları sayesinde tüm ofislerinde üstün hizmet kalitesi, donanımlı ve eğitimli kadrolarıyla gayrimenkul sektörünün en çok tercih edilen ve ilk akla gelen markası olmayı başarmıştır.

ve şimdi RE/MAX, ART ofisi ile ALANYA’da!

1997 yılından beri ülkemizde Franchise sistemi ile ofisleri açılan RE/MAX’in profesyonelliği ve kaliteli hizmetleri, Mart 2018 itibariyle Alanya’da RE/MAX ART ofisiyle hızla piyasaya girdi. Türkiyenin ilk engelsiz gayrimenkul ofisi olan ART ofisi; konfor ve sıcak çalışma ortamına, yüksek teknolojik donanıma sahip ve profesyonel danışmanlığın tüm ihtiyaçlarını eksiksiz karşılaması için tasarlanmş olarak kendi profesyonel danışman kadrosunu oluşturmaya başladı!

RE/MAX ART ile Profesyonel Gayrimenkul Danışmanı Olmanın Avantajları

Kendi Belirleyeceğiniz Çalışma Zaman Planı

İş hayatınızda zaman yönetiminizi özgürce kendiniz belirlersiniz. Kendinize, ailenize, çocuklarınıza ve hobilerinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Ne zaman çalışacağınız büyük oranda size bağlıdır.

 

Daha İyi Olmanız için Her Zaman En İyi Eğitimler

RE/MAX ART danışmanları Power Start Eğitimi ve ofis oryantasyon eğitimleri ile kısa zamanda yeterli birikime sahip olurlar. Kariyeriniz süresince alacağınız RE/MAX eğitim programları ile sektörde dilediğiniz alanlarda uzmanlaşma imkanına sahip olursunuz.

Rahat ve Modern Çalışma Ortamı

İş hayatınızda zaman yönetiminizi özgürce kendiniz belirlersiniz. Kendinize, ailenize, çocuklarınıza ve hobilerinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Ne zaman çalışacağınız büyük oranda size bağlıdır.

 

Profesyonel Kariyer, Yüksek Kazanç & İtibar

RE/MAX ART danışmanları alacakları eğitim ve hızla edinecekleri ofis içi tecrübe aktarımları ile sektörde kariyer basamaklarını hızlı tırmanır, yüksek kazanç elde ederler ve itibar görürler.

RE/MAX standartlarında profesyonel danışmanlık kariyerinize,
yeni açılan Alanya RE/MAX ART ofisimizde başlamak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

RE/MAX ART Gayrimenkul Danışmanlığı Nedir?

Gayrimenkul danışmanlığı konut, dükkan, işyeri, arsa ve benzeri gayrimenkullerin satılması veya kiraya verilmesi için mülk sahibinden alınan yetki ile gerekli olan tüm pazarlama faliyetlerinin yürütülmesi, takibinin yapılması, potansiyel alıcılara mülkün tanıtımı ve alım-satım-kiralama işleminin tamamlanmasına kadar tüm sürecin yönetildiği, günümüzün en popüler mesleklerinden birisidir.

Alım-satım sürecinin yönetilmesinin yanı sıra, gayrimenkul danışmanı bilgisi ve tecrübesiyle, verdiği danışmanlık hizmeti ile alıcı-satıcı müşterilerinin doğru yatırım kararları verebilmesinde önemli rol oynarlar.

RE/MAX ART gayrimenkul danışmanlarının çalışma prensiplerinin ilk sırasında her zaman REMAX Etik kuralları vardır.

RE/MAX ART Gayrimenkul Danışmanı Ne İş Yapar?

Gayrimenkul danışmanlarımız, profesyonel olarak çalışabilmeleri için ihtiyaç duyacakları tüm bilgileri, yöntemleri, stratejileri öğrenebilecekleri RE/MAX Türkiye Power Start eğitimi ve RE/MAX ART ofis içi eğitim programları ve tecrübe aktarımları ile kariyerlerine başlarlar.

Başlangıç için gerekli eğitim ve oryantasyonlarının tamamlanmasının ardından, satılması veya kiraya verilmesi için RE/MAX ART portföyüne katılan emlaklar, danışmanlarımıza dağıtılır. Eğitimlerde tüm detayları anlatılan, etkin pazarlama yöntemlerini ve RE/MAX ART ofis stratejilerini kullanarak, piyasadaki potansiyel alıcılara bu portföyleri pazarlar ve işlem sonuçlanıncaya kadar tüm süreci takip ederler.

Aynı zamanda bu süreçte satıcı ve alıcı müşterilerimize bilgi ve tecrübeleriyle danışmanlık hizmeti verirler ve alım-satım sürecinin tüm taraflar açısından sorunsuz tamamlanmasını sağlarlar.

Gayrimenkul danışmanlarımız çalışmaları sürecinde verilerini düzenli tutarak bir satıcı-alıcı veri bankası oluştururlar. Kariyerleri boyunca ART ofisin ve RE/MAX Türkiye’nin sunacağı tüm eğitim ve teknolojik olanaklar ile kendilerini geliştirmeye devam ederler.

Ofis çalışanlarımız ve gayrimenkul danışmanlarımız, müşterilerimiz ve çalışma arkadaşlarımız ile ilişkilerinde, ofis içinde veya dışında her zaman RE/MAX etik ve ahlaki değerler bütününü uygularlar.

Başvuruda Aranan Nitelikler Nelerdir?
Adaylarda aranan nitelikler aşağıdadır;
 • İletişim becerileri güçlü, ikna kabiliyeti yüksek,
 • İnsan ilişkileri kuvvetli,sosyal yönü güçlü, özgüveni ve motivasyonu yüksek, vizyon sahibi,
 • Pozitif bakış açısına sahip, dinamik, güler yüzlü,
 • Dış görünümüne önem veren ve diksiyonu düzgün,
 • Müşteri memnuniyeti ve sonuç odaklı çalışmayı ilke edinmiş,
 • Dürüstlük ve güvenilirliği ilke edinen,
 • Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinciyle çalışacak,
 • Gelişime ve eğitimlere açık,
 • Bilgisayar, ofis programlarını, interneti ve sosyal medya kanallarını etkin kullanabilen,
 • Tercihen araç kullanabilen,
 • Tercihen Satış\Pazarlama tecrübesi olan veya bu alanda çalışmaya ilgi duyan,
 • En az lise, tercihen üniversite mezunu olmak,
 • Alanya’da veya yakın çevresinde ikamet eden,
 • 25 yaş ve üzeri
RE/MAX Gayrimenkul Danışmanı Ne Kadar Kazanır?
Gayrimenkul danışmanlığı sabit maaş ile çalışılan bir iş değil, kendi kendinizin patronu olduğunuz, özgürce çalışabildiğiniz bir iştir. RE/MAX gayrimenkul danışmanlığında geliriniz satışlarınızdan kazanılan hizmet bedelinin paylaşımı esasına dayalıdır. Performansınızla orantılı olarak çok yüksek gelir potansiyeliniz olan bir meslektir.

 

Başarılı gayrimenkul danışmanları için bu sektördeki kazançlar tahmin edilenlerin çok üzerindedir. Yıllık 1 milyon TL nin üzerinde kazanan birçok gayrimenkul danışmanı REMAX bünyesinde mevcuttur.
 • Date Format: MM slash DD slash YYYY

Scroll Up