İlanları Karşılaştır

Karşılaştır
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.

RE/MAX ART ALANYA

Sadece 3 ADIMDA Gayrimenkul SATIN veya KiRALAYIN!
RE/MAX ART Alanya ile Mülkünüzü Başarıyla Satmak için Ücretsiz Satış Teklifi Talep Edin!

1. Ücretsiz Expertiz

Profesyonel danışmanlarımız sizinle buluşarak mülkü yerinde inceler ve ücretsiz ekspertiz raporu hazırlar.

2. Özel Pazarlama

Raporu onayladığınızda Re/Max’ın etkili pazarlama araç ve yöntemleriyle mülkünüz için alıcı aramaya başlarız.

3. Başarıyla Satış

Alıcı adaylarını ve pazarlama faaliyetlerini düzenli olarak raporlayarak size göndeririz. Onayınız ile satış gerçekleşir.

Gayrimenkul Satışlarında Emlak Pazarlama Araçlarımız

RE/MAX ART BRANDASI

Re/Max balonu tüm dünyada gayrimenkul sektörünün bilinirliği ve profesyonelliği en yüksek sembolüdür.

Re/Max brandaları bu sayede daha çok dikkat çeker ve prestij oluşturur. Brandayı gören ciddi alıcı adaylarına ekstra güven vererek aramalarını teşvik ederken, ciddi olmayan adayları da büyük oranda eler. Böylece mülkünüzün satılma veya kiralama hızlı artar.

PROFESYONEL FOTOĞRAF & VİDEO

Kaliteli, profesyonel fotoğraflar ile pazarlanan gayrimenkuller daha hızlı, daha kolay satılır/kiralanır.

Ciddi alıcılar kaliteli ve anlaşılır olmayan fotoğraflardan mülkünüz hakkında yeterince izlenim edinemedikleri için ilanlarla daha az ilgilenirler. RE/MAX ART ilanlarında yüksek çözünürlüklü, doğru açılardan çekilmiş profesyonel fotoğrafları kullanır böylece ilanlardan maksimum alıcı çekmenizi sağlar.

DiJiTAL PAZARLAMA STRATEJiLERi

RE/MAX ART, profesyonel dijital pazarlama ajansları ile çalışarak; sanal dünyada daha hızlı, yüksek ve etkili satış sağlamak için dijital pazarlama stratejilerini kullanır.

Bu sayede müşterilerinin satmak veya kiralamak istedikleri gayrimenkulleri; Türkiye, İsveç, Norveç, Finlandiya, İngiltere, Almanya, Rusya, İran, Arabistan ve alıcı potansiyel görülen diğer ülkelerdeki Sosyal Medya, Google ve YouTube kullanıcılarına özel geliştirilmiş reklam kampanyalarıyla pazarlar.

RE/MAX BiLDiRi MEKTUPLARI

RE/MAX ART satış veya kiralama da ilk önceliği komşularınıza verir. Mülkünüzü pazarlamaya başlarken komşularınıza ve bölge esnafına dağıtılmak üzere bildiri mektupları hazırlar.

Bu mektuplar ile satışa veya kiraya çıkan mülkünüze taşınmalarını istedikleri bir yakınları varsa veya kendileri taşınmak isterlerse ilk önceliğin onlara verileceğini anlatarak komşularını seçme hakkı tanır.

RE/MAX TANITIM DOSYASI

Gayrimenkulünüze ait fotoğrafların, özelliklerin, açıklamaların bulduğu RE/MAX ART mülk tanıtım dosyası, mülkünüzü gezmek için gelen tüm alıcı adaylarına verilerek karar verme süreçlerinde destekleyici ve hatırlatıcı metaryellere sahip olmaları sağlanır. Böylece sizin mülkünüz karar süreçlerinde daha etkin yer alarak tercih edilme olasılığını yükseltecektir.

MEVCUT VERİ TABANINA BİLDİRİM

RE/MAX ART mevcut piyasa içerisindeki iletişimde olduğu tüm yatırımcıları ve potansiyel alıcı – satıcı kitleleri veri tabanında tutar.

Bu veri tabanında sizin mülkünüz ile ilgilenmesi olası kişilere bildirimler göndererek pazarlar.

RE/MAX ART Alanya ile Mülkünüzü Başarıyla Satmak için Ücretsiz Satış Teklifi Talep Edin!

Alanya’da Gayrimenkul Satmak Çok Kolay!

Konut veya işyeriniz için şimdi RE/MAX satış teklif formunu doldurun, 3 etkili adımda başarıyla satışın teklifini sunalım!

veya uzman danışmanlarımız ile buluşarak bilgi alın.

blank
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Scroll Up