İlanları Karşılaştır

Karşılaştır
You can only compare 4 properties, any new property added will replace the first one from the comparison.

Haberler

Evinizi Doğru Fiyatla Satmanız için Gereken 4 Önemli Bilgi

1-) Son yıllarda evinizin bulunduğu çevrede satılmış olan ve yapı olarak sizinkine benzeyen evleri tespit ederek hakkında bilgi edinmeye çalışın.

2-) Eviniz çevresinde şuanda satışta olan sizin evinizin yapısına benzer emlakları belirleyerek durumları hakkında bilgi edinin.

3-) Evinizle aynı semtte olan ve özellikle uzun süredir satılamayan tüm evleri tespit edin ve satıcısında bugüne kadarki satış süreci hakkında bilgi almaya çalışın.

4-) Topladığınız tüm piyasa bilgileriyle kendi evinizin objektif bir karşılaştırmasını yaparak doğru satış değerini belirleyin.

Eğer ihtiyacınız olan piyasa bilgilerini yeterli düzeyde toplayamadıysanız veya karşılaştırma yaparken sorun yaşıyorsanız;

Biz evinizin en doğru satış değerini sizin için tamamen ücretsiz olarak belirleyebiliriz.

Remax Alanya olarak, kendi bölgemizdeki tüm gerçekleşen satışları, çevredeki diğer emlakçılarla olan iş birliğimiz ve bölge uzmanı gayrimenkul ajanlarımızın sürekli emlak takibi sayesinde; Satış değerini belirlemek için ihtiyacınız olan tüm piyasa bilgilerine halihazırda sahibiz. Bu bilgileri kullanarak size ücretsiz bir değerleme raporu sunmaya hazırız.

Evinizi en kazançlı fiyatla, en kısa sürede satabilmeniz için sahip olduğumuz çevre değerlendirme bilgilerinin yanı sıra eviniz değerini belirlemek için objektif olarak yapılması gereken karşılaştırmayı da profesyonel gayrimenkul uzmanlarının tecrübe ve bu konuda ki uzmanlık eğitimleri sayesinde sizin için kolayca yapabiliriz.

İlgili Sayfaya Git ve Ayrıntılı Bilgi Al –>> RE/MAX ile Ücretsiz Expertiz Raporu

Scroll Up